Aramak

Siparişini verdiğiniz ürünü, size söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçerseniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde talebinizi buradan iletebilir ve siparişinizi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

3 gün süre dolduysa ya da siparişiniz hazırlanma sürecine geçmiştir. Ürünü aldığında iade hakkın saklıdır. Özelleştirilmiş ürünlerde iade hakkı kullanılamaz. Kurulumu yapılmış ürünlerde ise %35 kesinti yapılarak, ücret iadesi gerçekleştirilir.

Ödeme iadesi şu şekilde başlar:

  • SİPARİŞ İPTALİ ile ilgili ödeme süreci, talebinizi ilettiğiniz andan itibaren 8 iş günü içerisinde başlatılır.
  • ÜRÜN iadesi ile ilgili iade ödeme süreci, ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 14 iş günü içinde başlatılır.
  • Katılım alt limiti olan bir kampanya dahilinde gerçekleşen siparişlerin iade ücreti hesaplanırken, kalan sipariş tutarının alt limiti karşılamadığı durumlarda geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadesi kalan tutara göre hesaplanır.
  • Ücretin iadesi, ne şekilde ödeme yaptıysanız, nakit ödemeler hariç o şekilde gerçekleşir. Nakit ödemelerin iadesi vereceğiniz hesap/IBAN’a Havale/EFT şeklinde gerçekleşir.

Kredi/Banka kartı ile ödemenin iadesi:

  • Bankaya iade ödemenizi tek seferde yaparız.
  • Ürünü kaç taksit ile aldıysanız, Banka geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Banka tarafından yapılacak iade şekli banka ile müşterimiz arasında olup, Lavin Mobilyanın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Lavin Mobilya olarak biz, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların kredi kartınıza iadesi durumunda, talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hesaplarına Banka tarafından aktarılır. 

Ürün İadesi Prosedürü

Standart ürünlerde;

Teslim tarihinden itibaren cayma hakkı olan 7 ile 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürününüzü iade edebilirsiniz.
Teslim tarihinden itibaren vazgeçme hakkı süresi bittikten sonra standart ürünlerde keyfi iade alınamamaktadır.

Özelleştirilmiş ürünlerde;
Cayma hakkı kullanılamaz, ancak:
Cayma hakkı kullanılamayan özelleştirilmiş ürünlerde, kabul etmek tamamıyla Lavin inisiyatifinde olmak üzere müşterilerimizin iade talebini geri çevirmemek adına ürünün fiyatı üzerinden özelleştirilmiş ürünlerde %35 özelleştirme/demontaj bedeli düşülerek iade alma hakkına sahiptir.

Ürünlerin iadesi taleplerinde, nakliyeli ürünler kendi anlaşmalı olduğumuz nakliye firması iade alınacak olup, ürünlerin teslimatının kargo ile yapılması durumunda ürün iadeleri kargo ile müşterimiz tarafından yapılmalıdır. Kargo ile ürünün gönderilebilmesi için gerekiyorsa demontajı ve paketlenmesi müşterimize aittir. Teslimat türü kargo olan ürünlerin teslimi nakliye ile yapılmış olsa bile, iadesi kargo ile müşterimiz tarafından yapılmalıdır.

Outlet ve teşhir ürünlerinde iade ve değişim yapılmaz.

Yatak, yastık ve yorganlar kişiye özel ürünler olduğu için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

başa dön
Lütfen Ürün Seçiniz
Ürün sepetinize eklendi