Aramak

Yardım

Bize 0850 302 02 59 numaralı WhatsApp hattımızdan yazabilir, yine 0850 302 02 59′dan arayabilir, veya info@lavinmobilya‘a mail atabilirsin.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

Kredi kartı / Banka kartı ile ödeme: Siparişin anında onaylanır. Kredi kartına vade farkı ile taksit yapabiliyoruz. Vade seçeneklerini ödeme adımında görebilirsin.
Havale ile ödeme: Siparişin 1 iş günü içinde onaylanır.
Banka Kredisi ile ödeme: Senetsiz, kredi kartsız , banka kredisi ile alışveriş yapabilirsin. Bunun için bizimle iletişime geçmen yeterlidir.
Kapıda ödeme: Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kredi Kartına Taksit Yapıyor musunuz ?

Kredi kartına 9 aya kadar taksit yapıyoruz. Vade seçeneklerini ödeme adımında detaylı olarak görebilirsin.

Kredi Kartı Ödeme Sistemi Güvenli mi ?

Ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye’nin globalleşmiş ödeme altyapı sağlayıcısı İyzico tarafından sağlanıyor. Tüm kredi kartı bilgileri güvenli SSL sistemi ile bankaya şifrelenerek gönderiliyor. Lavin olarak hiçbir ödeme bilgisini görüntüleyemiyoruz.

Teslimat ve kurulum ücretli mi?

Hayır! Lavin ürünlerini tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Randevulu teslimat ile ürünler odanıza kadar taşınır.

Tüm Türkiye’ye kurulum ücretsizdir. Ve size teslimatınızı yapan ekipler dilediğiniz taktirde kurulumunu da yaparak gider. Tüm Türkiye’ye servis beklemeden anında kurulum yapabilen nadir firmalardan biriyiz.

Teslimat süreleri ne kadar?

Teslimat süreleri ürünlerin sayfasında tek tek yazılıdır. Genelde daha erken sürelerde teslim edilirken biz olası bir aksilik durumuna karşı maksimum süreleri sitemizde belirtmekteyiz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi whatsapp hattı üzerinden sorarak takip edebilirsiniz. Sistemimizde takip sayfası olmasına rağmen hacimli ürünlerde tamamlanma süreleri sağlıklı gösterilemediğinden , whatsapp hattından sormanızı tavsiye ederiz. Kargolu ürünler için ise , takip sayfamızı kullanabilirsiniz.

Siparişimden vazgeçtim, iptal edebilir miyim?

Tabi , sipariş verdiğin tarihle birlikte 2 gün içerisinde iptal edebilirsin. Eğer sipariş işleme alındı ise o zaman iptal seçeneğimiz maalesef bulunmamaktadır.

Siparişim ulaştı, iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Siparişin sana ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Bunun için İptal & İade sayfamızdan işlemi başlatabilirsin.

Ürünümde hata olduğunu düşünüyorum, nasıl çözebilirim?

Ürünlerimizi milimetrik ölçülerle hazırlayıp kalite kontrol süreci sonrasında teslim ediyoruz. Fakat düşük bir ihtimal de olsa hata payımız olabilir. Problemi tespit etmek için ürünün fotoğrafını çekip 0850 302 02 59 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Garanti kapsamı nedir, süreç nasıl işler?

2 yıl ürün garantisi, 5 yıl iskelet garantimiz mevcuttur.

Kumaş kullanıldıkça eskidiği için bu garanti kapsamında değildir. Hatalı kullanıma bağlı deformasyonlar (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) da garanti kapsamında değildir.

Garanti kapsamı Lavin’in incelemesine tabidir. Yukarıda belirtilen kapsam içinde bir üretim hatası olduğunu düşünüyorsan hemen bizimle 0850 302 02 59 numaralı whatsapp hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.

Kumaş değişimi yapabilir miyim?

Tabi, kişiselleştirilebilir ölçü, kumaş ve ayak seçenekleriyle binlerce kombinasyon yaratabilirsin.

Ayak değişimi yapabilir miyim?

İstediğin ayağı , istediğin renkte , istediğin ürüne uygulatabilirsin.

Sitedeki ölçüler dışında seçenekler mevcut mu?

Tabi , alanınıza göre özel ölçü çalışabilmekteyiz.

başa dön
Lütfen Ürün Seçiniz
Ürün sepetinize eklendi